Krasnoludzki Gród

Krasnoludzki Gród to atrakcja po gruntownej rozbudowie. Drewniane konstrukcje, mosty linowe i podziemne tunele. Miejsce tętniące życiem i odgłosami bębnów, wyposażone w obszerny ratusz i oryginalne urządzenia.

Konstrukcje wspierają się na solidnych palach i są otoczone drewnianymi ścianami. Można na nie wejść drewnianymi schodkami w dowolnym miejscu i swobodnie pokonywać trasę z wieży na wieżę niezwykłymi mostami.

Część z nich jest drewniana. Większość to mosty linowe wyposażone w kładki, stopnie i inne urozmaicenia, które uatrakcyjniają przejście nimi. Konstrukcja mostów jest dobrze wyważona i kołysze się podczas przejścia, potęgując wrażenia.

Centralnym punktem Krasnoludzkiego Grodu jest ratusz. Poniżej niego znajduje się przestrzeń przeznaczona do prowadzenia szkoleń z fechtunku.

Na dole znajdują się wejścia do podziemnych tuneli. Każde z nich jest zadaszone. Tunele łączą się ze sobą, prowadząc fascynującymi ścieżkami.

W obrębie Krasnoludzkiego Grodu znajdziecie oryginalne urządzenia, takie jak Krasnoludzkie Łodzie, karuzele, kusze oraz drewniane stoły do kreatywnej gry.

Znajduje się tu Krasnoludzka Wieża Prób, której zdobycie jest kulminacyjnym momentem wizyty w Krasnoludzkim Grodzie.

Na terenie Grodu jest także przestronna elegancka drewniana toaleta.

W pobliżu działa restauracja Grill, która serwuje treściwe dania z grilla typowe dla okresu letniego.

wróć
Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

  • codziennie
10:00 - 19:00