Wejdź do świata baśni!

Tam, gdzie serca biją w rytmie fal Wisły, widoki są piękne, a powietrze czyste, położone są Magiczne Ogrody. Tu zabawa łączy się z nauką.

Magiczne Ogrody

W sercu Lubelszczyzny

Magiczne Ogrody znajdują się w urokliwej lokalizacji. Nieopodal, w Janowcu, można podziwiać malowniczą zabudowę przypominającą miasteczka słonecznej Toskanii. Tuż obok położony jest Kazimierz Dolny, nazywany perłą polskiego renesansu. To tu powstaje serial „W rytmie serca”.

Dzieci były bardzo zadowolone, rodzice i opiekunowie również. Byliśmy w Parku dużo dłużej niż planowaliśmy.

Natalia Matras, Przedszkole nr 4 w Dęblinie

Edukacja przez zabawę

W tym wyjątkowym miejscu gry i zabawy rozwijają wyobraźnię i kreatywność dzieci. Nasze scenariusze zawierają treści podstawy programowej. Przygotowując program wycieczek, kierujemy się potrzebami Waszymi oraz Waszych uczniów. Przewodnikami po baśniowych krainach będą dla Was magiczne istoty - animatorzy. Opowiedzą Wam niezwykłą historię Magicznych Ogrodów.

Magiczne Ogrody

Roślinność i krajobraz

Baśniowa sceneria wspomaga samodzielne doświadczanie i odkrywanie świata. W naszych ogrodach znajdziecie niezliczone gatunki kwiatów, drzew i krzewów oraz liczne strumyki i jeziorka, których poznawanie angażuje zmysły dzieci.

Magiczne Ogrody

Wartości

Poza kształtowaniem zdolności poznawczych i estetycznych Magiczne Ogrody pomagają dzieciom zrozumieć świat wartości wyższych, takich jak zaufanie, szacunek, miłość, przyjaźń oraz odwaga i współpraca.

Magiczne Ogrody

Sensoryka

Wszystkie nasze atrakcje powstały z myślą o rozwoju sensoryki. Dostarczają Gościom beztroskiej zabawy niezależnie od ich wieku.

Magiczne Ogrody to idealne miejsce na szkolną wycieczkę. Na miejscu jest wiele atrakcji, które dzieci długo pamiętają. Można się zrelaksować i naprawdę przenieść w inny świat. Poza tym jest czysto i można zjeść smaczny posiłek. Cały dzień niezapomnianych przeżyć. Odwiedzimy to miejsce jeszcze nie raz. Serdecznie polecam!

Beata Kowalczyk, Szkoła Podstawowa nr 6 w Mińsku Mazowieckim
Magiczne Ogrody

Docenili nas

Dzięki głosom internautów kilkakrotnie uzyskaliśmy tytuł najlepszej atrakcji turystycznej województwa lubelskiego oraz najlepszego parku tematycznego w Polsce. Otrzymaliśmy także prestiżowy Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej – Najlepszy Produkt Turystyczny 2015.

Bezpieczeństwo

Park jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Urządzenia na placach zabaw są atestowane i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.

Komfort i wygoda

Tuż przed bramą parku mieści się przestronny, bezpłatny parking dla autobusów. W sklepach znajdziecie oryginalne pamiątki w przystępnych cenach (już od 1 złotówki). Wysoki standard toalet zapewnia naszym Gościom komfort.

Gastronomia

Na terenie parku znajduje się wiele punktów gastronomicznych i kawiarni, serwujących smaczne i urozmaicone posiłki oraz napoje.

Nielimitowana zabawa

Możecie korzystać z uroków parku od momentu wejścia do niego aż do zamknięcia bez ograniczeń czasowych.

Gwarancja pogody

Region Puław słynie z jednej z największych w Polsce liczby słonecznych dni. Jeśli zdarzy się Wam deszczowy dzień, przełożymy wycieczkę na dogodny dla Was termin.

Wszystkie atrakcje w cenie biletu:

Ciuchcia

Zjeżdżalnie

Dmuchańce

Place zabaw

Huśtawki

Plaża

Tratwy

Tunele

Zamek wróżek

Karuzele

Twoje dziecko wybiera się na wycieczkę do Magicznych Ogrodów? Pobierz nasz niezbędnik!

Zarezerwuj wycieczkę!

Zapewniamy

  • Bezpłatne parkingi

  • Dostosowanie do potrzeb

  • Atrakcje w cenie biletu

  • Otwarte Wi-Fi

  • Restauracje i kawiarnie

  • Toalety z przewijakami

  • Opieka medyczna

  • Sklep z pamiątkami

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

  • codziennie
10:00 - 19:00