Zielono Mi Dom Agroturystyczny

Komfortowy apartament z kominkiem oraz pokoje z balkonem i przestronną łazienką na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Do dyspozycji jest 10 miejsc noclegowych w różnych konfiguracjach. Na II. piętrze przytulne sypialnie z balkonem i prywatną łazienką.

Trzy Kolory Janowiec

Wygodne i komfortowe pokoje z osobną i nowocześnie urządzoną łazienką. Do dyspozycji są 3 pokoje 2-osobowe, apartament studio z aneksem kuchennym i apartament z balkonem. Wyposażenie pokoi: wygodne duże łoże lub 2 pojedyncze łóżka, łazienka w każdym pokoju, aneks kuchenny w apartamencie studio. Obiekt posiada taras.

Pod dobrym niebem

W Domku Radość na parterze pokój dzienny z wyposażonym aneksem kuchennym i łazienka. Na poddaszu dwie sypialnie- jedna z jednym łóżkiem dwuosobowym, druga z dwoma łóżkami jednoosobowymi. Drugi obiekt to Jurta. Duży, zadaszony taras.

Leśna Ostoja Pokoje Gościnne

W ofercie 3 komfortowo urządzone pokoje z łazienkami oraz aneks kuchenny wyposażony w lodówkę, płytę indukcyjna, mikrofalę, naczynia i przybory kuchenne. Jest tu ogród z chatką grillową i miejscem na ognisko.

Agrokwatera pod Różami

Kwatera agroturystyczna w centrum Janowca. Dysponuje dwoma wygodnie urządzonymi pokojami. Oferuje maksymalnie 6 miejsc noclegowych (w tym 2 dostawki). Duży ogród kwiatowo-warzywny z letnim domkiem.

Otwieramy Magiczne Ogrody 27.04!
Wejdź do świata baśni!

post otwieramy mag 27.04.2024 kwadrat
Skip to content