Jesteśmy Jutro Otwarci od 10.00 do 19.00 !!! Zapraszamy 30.05, 31.05 oraz 1 i 2.06!

Bal na Zamku Wróżek 15 i 16 czerwca

15 - 16

CZERWIEC

2024

Zapraszamy wszystkie wrażliwe duszyczki i Krasnoludów z duszą poety do Magicznych Ogrodów na czarujące wydarzenie pt. “Bal na Zamku Wróżek”! Już w weekend 15 i 16 czerwca nasz park zamieni się w rewię muzyki, tańca i magicznych pokazów.

Czeka Was ciekawy weekend w parku rozrywki! A zabawy przypadną do gustu i dzieciom, i dziadkom! Będzie się działo w Magicznych Ogrodach! Na Dziedzińcu parku kwitnące róże będą świadkami wyjątkowych kwiatowych tańców… Zapraszamy dzieci i dorosłych do  podążania za melodią. Bo muzyka powiedzie Was ku malowniczym zakątkom naszego parku… W każdej krainie czekają tematyczne atrakcje!

W Kwiatowej Dolinie rozśpiewane Wróżki Smużki zabiorą Was w muzyczną podróż. Ten koncert dla dzieci z pewnością poruszy czułe struny w Waszych sercach. Każdy dźwięk będzie jak zaklęcie przemieniające otoczenie w barwną krainę marzeń. Odprężcie się i cieszcie chwilą, a piękne nuty niech malują Wam przed oczami kojące, wzruszające obrazy.

Mamy coś dla ciała i dla ducha. Poza wzruszeniami przygotowaliśmy ekscytujące show – pokazy iluzjonistyczne w wykonaniu Waszego ulubieńca! Czarodzieja Fidera nie trzeba Wam chyba przedstawiać? Każde spotkanie z nim to okazja do odkrycia tajemnic magii oraz do śmiechu. Sprawdźcie, jakie łamigłówki przygotował dla Was tym razem!

Dla miłośniczek tańca gratką będzie bal na Zamku Wróżek o godzinie 13 i 16. To niepowtarzalna okazja, by zatańczyć w towarzystwie magicznych istot w parku rozrywki, w którym marzenia się spełniają. Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Gwarantujemy, że ten weekend napełni Wasze serca radością i magią! Do zobaczenia w Magicznych Ogrodach na Balu na Zamku Wróżek!

Skip to content