Jesteśmy Jutro Otwarci od 10.00 do 19.00 !!! Zapraszamy 30.05, 31.05 oraz 1 i 2.06!

Do woreczka! 13 i 14 lipca

13 - 14

LIPCA

Zapraszamy na wydarzenie pt. “Do woreczka!”, któremu przewodzić będą sympatyczne, kudłate Mordole!  Na weekend 13 i 14 lipca przygotowały dla Was mnóstwo atrakcji, które z pewnością dostarczą Wam mnóstwa śmiechu i radości! Zobaczcie, jakie wydarzenie dla dzieci czeka w pierwszym polskim parku tematycznym – Magiczne Ogrody w połowie lipca… Oj, będzie się działo!

Czy jesteście gotowi na ogromną dawkę tańca i rodzinnej zabawy? W połowie lipca Magiczne Ogrody przejmą kudłate Mordole! Przygotowały dla Was ciekawe konkurencje i gry zręcznościowe. Czekają na Was szalone, energetyczne zabawy z psotnymi Mordolami – naszymi kudłatymi psotnikami znanymi nie tylko ze swoich żartów, ale i niesamowitych tanecznych umiejętności. W ten weekend, pełen atrakcji dla dzieci, Mordole zaprezentują m.in. Taniec Mordolaniec oraz zumbę, do których zaproszą wszystkich Gości.

Zatańcz zumbę z baśniowymi przyjaciółmi i poczuj pełnię lata w Magicznych Ogrodach
Zatańcz zumbę z baśniowymi przyjaciółmi i poczuj pełnię lata w Magicznych Ogrodach

Potrzebne Wam będą solidne zapasy energii… Zwłaszcza że Mordol Witek opowiada wszystkim, że Mordole mają zawsze pełne worki, do których zbierają trofea (kolekcja ubrań dziecięcych, czapeczki dla dzieci, czasem nawet buciki!), a podobno też… łapią niegrzecznych gości! Nie przejmujcie się tymi przechwałkami, tylko cieszcie chwilą i… pilnujcie jednak nakryć głowy!

Dla ochłody po tańcach i żartach przygotowaliśmy także bitwę na bomby wodne – doskonałą zabawę na gorące dni, oraz emocjonujący mecz z Mordolami! Przekonajcie się sami, czy te psotniki zdołają obronić swoją bramkę przed golem strzelonym przez Was? Czy uda im się wyjść z grupy? A może będą bronić honoru wszystkich Mordoli na świecie (bo, jak pamiętacie, mają krewnych na dalekiej Północy…)?

Nie przegapcie tego zabawnego weekendu pełnego tańca, śmiechu i radości w Magicznych Ogrodach. Do zobaczenia!

Skip to content