Dzieci do 100 cm wchodzą za 5 zł

Magiczne Ogrody to miejsce sensorycznych doświadczeń i rozwoju zmysłów oraz wyobraźni dziecka. Stymulacja umysłu dziecka jest szczególnie ważna, gdy jest ono na początku swojego życia. Dlatego pozwalamy, by najmłodsi wchodzili do Magicznych Ogrodów za symboliczne 5 złotych. Każde dziecko, pod opieką dorosłego, może przekroczyć bramę świata baśni, by bawić się do woli!

Zdajemy sobie sprawę, że każde dziecko rozwija się w swoim naturalnym tempie. Właśnie dlatego przyjęliśmy założenie, że najbardziej sprawiedliwym sposobem przyznawania Biletu dla Maluszka będzie przyjęcie jako podstawy siatki centylowej. Uśredniając, 100 cm wzrostu może osiągnąć zarówno młodsza pociecha, jak i dziecko, które ma nawet 3,5- 4,5 roku. Dzięki temu chcieliśmy poszerzyć grupę małych gości, którzy będą mogli bawić się u nas za symboliczną kwotę.

Osiągnięcie przez smyka 100 cm wzrostu to także symboliczne przejście ze świata bobasów do świata maluchów. W tym momencie zmieniają się proporcje ciała oraz zapotrzebowanie na ruch. Dlatego tak ważne jest dla nas, żeby te mniejsze zuchy, które poruszają się przede wszystkim z pomocą rodziców, mogły poznawać świat baśni i przyrody za jedyne 5 złotych. 

wróć
Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

  • codziennie
10:00 - 19:00