Jesteśmy Jutro Otwarci od 10.00 do 19.00 !!! Zapraszamy 30.05, 31.05 oraz 1 i 2.06!

Obudź w sobie radość dziecka 20 i 21 lipca

20 - 21

LIPCA

Zapraszamy do Magicznych Ogrodów po solidną dawkę rodzinnej rozrywki, bezpiecznej zabawy i ciekawych pokazów na tematyczne wydarzenie pt. “Obudź w sobie radość dziecka”! Już w weekend 20 i 21 czerwca pomożemy Wam odkryć nowe powody do radości i beztroskiego śmiechu dzięki dodatkowym atrakcjom. To doskonała okazja, by zobaczyć pokazy żonglerskie i… odnaleźć w sobie dziecięcą radość!

Dołącz do kolejnego wspaniałego weekendu w Magicznych Ogrodach z dodatkowymi atrakcjami w cenie biletu! W naszym parku rozrywki wszystkie tematyczne atrakcje masz w cenie. Tym razem w programie czekają także emocjonujące pokazy żonglerki! Zachwycające występy utalentowanych żonglerów wprawią w zachwyt zarówno dzieci, jak i dorosłych. Przygotowaliśmy także pokazy magiczne i sztuczki. Nasi niezwykli magicy przeniosą Was w świat iluzji i zaskakujących tajemnic, które na długo pozostawią Was pod wrażeniem.

Obudź w sobie radość dziecka podczas pokazów żonglerskich i zabaw dla całej rodziny!
Obudź w sobie radość dziecka podczas pokazów żonglerskich i zabaw dla całej rodziny!

Oczywiście czeka na Was mnóstwo atrakcji w każdej krainie Magicznych Ogrodów!

  • Naszemu wydarzeniu będą towarzyszyć Dźwięki Smoczego Bębna: Odkryjcie niezwykłe melodie wydobywające się ze Smoczego Bębna, którego akompaniament doda zabawie wyjątkowego nastroju; 
  • Zapraszamy na wesołe spotkania z psotnymi Mordolami: Przygotujcie się na spotkanie z uroczymi Mordolami, które zaproszą Was do zabawy, żartów i wywołają lawinę i śmiechu.
  • Schłodź się razem z nami! W Magicznych Ogrodach znajdziesz więcej niż urokliwe strumyki i źródełka… Na ten upalny weekend zaplanowaliśmy także bitwę na bomby wodne!

Nie przegapcie tego zabawnego weekendu pełnego tańca, śmiechu i radości w Magicznych Ogrodach. Do zobaczenia!

Skip to content