Jesteśmy Jutro Otwarci od 10.00 do 19.00 !!! Zapraszamy 30.05, 31.05 oraz 1 i 2.06!

Święto Krasnoludzkich Bębniarzy 22 i 23 czerwca

22 - 23

CZERWIEC

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie, jakim jest Święto Krasnoludzkich Bębniarzy! Już w weekend 22 i 23 czerwca Magiczne Ogrody zamienią się w pulsujące rytmem serce rodzinnej zabawy. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń. Wyrwijcie się z miasta i cieszcie chwilą pełną muzyki i rodzinnych atrakcji!

W programie tego radosnego wydarzenia znajdzie się występ krasnoludzkiej orkiestry z instrumentami dętymi i blaszanymi. Te dźwięki z pewnością wprowadzą Was w podniosły nastrój i kto wie, może obudzą pasję do muzyki. Dźwięki te będą doskonałym wstępem do hucznej parady, która ruszy z Krasnoludzkiego Grodu na Dziedziniec. Parada będzie nie tylko wizualnym widowiskiem, ale także okazją do wspólnego tańca i muzykowania. Ale spędzanie czasu w Magicznych Ogrodach to więcej niż rozrywka… Tu każdy moment to szansa, by być aktywnie z dzieckiem, w skupieniu na zabawie. A ta zabawa rozwija!

Dołącz do wydarzenia pt. "Święto kranoludzkich bębniarzy" 22 i 23 czerwca. Muzykuj razem z nami!

Dla miłośników rytmiki i aktywności fizycznej przygotowaliśmy specjalne zabawy i warsztaty, które pozwolą Wam zadbać o kondycję, a przy tym świetnie się bawić. Nie zabraknie również elementów edukacyjnych, które w przystępny sposób wprowadzą najmłodszych w świat muzyki i rytmu.

Czekają na Was również fascynujące pokazy kuglarskie i żonglerskie, które odbędą się o godzinach 13:00 i 16:00. Artyści zaprezentują swoje umiejętności, zadziwiając publiczność swoimi zręcznymi trikami.

Przygotujcie się na dużą dawkę emocji w naszym rodzinnym parku rozrywki! Magiczne Ogrody to idealne miejsce na spędzenie czasu z rodziną. Tu każdy, bez względu na wiek, znajdzie coś dla siebie i obudzi w sobie radość dziecka.

Do zobaczenia na Święcie Krasnoludzkich Bębniarzy!

Skip to content