Wartości Magicznych Ogrodów

Magiczne Ogrody są parkiem tematycznym. To pierwszy w Polsce park, za którego powstaniem stoi wyjątkowa baśniowa historia, będąca jego tematem przewodnim. Istotą parku tematycznego jest odkrywanie i zabawa na kanwie opowieści, która uczy, bawi i nadaje kontekst przeżywanym przygodom.

U podstaw Magicznych Ogrodów leży alegoryczna opowieść o świecie dobra i zła – pozwalająca dzieciom tłumaczyć istotę wartości z którymi spotykają się każdego dnia

Po przekroczeniu bram, podróżnicy stają się częścią baśniowego świata, pełnego zabawy i radości.

Nim przyjedziecie do świata baśni, zapoznajcie się z jego historią, która pomoże odczytać opowieść zapisaną w Magicznych Ogrodach

Nie obawiajcie się także zadawać pytań baśniowym postaciom które spotkacie na swojej drodze. Z przyjemnością odpowiedzą na Wasze pytania i opowiedzą Wam o świecie baśni.

Często jesteśmy myleni z parkiem rozrywki. Nie jesteśmy jednak nastawieni tylko na nagłe i krótkotrwałe uniesienia. Ideą stojącą za Magicznymi Ogrodami jest nacisk na doświadczenia dziecka, które przeżywa świat, który przemierza wraz z najbliższymi. Podróż, która z czasem zostanie wspomnieniem przygody, pełnej rodzinnego szczęścia.

wróć
Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

  • codziennie
10:00 - 19:00