Wejdź do świata baśni!

Zapraszamy na wycieczki szkolne w sezonie 2023

Magiczne Ogrody to park tematyczny, w którym wyobraźnia i kreatywność są harmonijnie rozwijane na starannie zaaranżowanej, dużej przestrzeni z urozmaiconymi miejscami do zabawy i doświadczania natury. Park nastawiony jest na budowanie długotrwałych przeżyć
i pięknych wspomnień. Olbrzymią wagę przykładamy do roli baśni w kształtowaniu osobowości dziecka. Sceneria wspomaga samodzielne odkrywanie świata.

Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta,
nr telefonu 500-032-772. 

Nasi konsultanci udzielą Państwu szczegółowych informacji i prześlą ofertę.

Oferta nie dotyczy Biur podróży.

Wycieczki Szkolne Magiczne Ogrody

Wszystkie atrakcje w cenie biletu:

U podstaw Magicznych Ogrodów leży alegoryczna opowieść o dobru i złu. Historia dwóch magów pozwala tłumaczyć dzieciom istotę wartości, z którymi codziennie się spotykają.

Po przekroczeniu bram Ogrodów stają się częścią baśniowego świata pełnego zabawy oraz refleksji. Ideą Magicznych Ogrodów jest doświadczanie. Dziecko przemierza świat parku wraz z najbliższymi i uczy się podejmować odważne decyzje. Zabawa tu motywuje do ruchu, budzi zainteresowanie światem rzeczywistym i literaturą, a bliskość natury uwrażliwia na piękno oraz aspekty ekologii.  Proponowane przez nas zabawy sprzyjają socjalizacji. Historie baśniowych postaci ukazują budujące wzorce moralne, które odpowiadają na emocjonalne potrzeby dzieci.

Wejdź do świata baśni!

Magiczne Ogrody to park stworzony w oparciu o autorską baśniową historię opowiadającą o walce dobra ze złem. Jego 18 – hektarowy ogród porośnięty setkami kwiatów, drzew i krzewów, prowadzi przez tematyczne krainy pełne rzadkich gatunków roślin. Prowadzone w nich zabawy edukacyjne wspomagają rozwój zmysłów i wyobraźni dzieci, realizując założenia podstawy programowej. Scenariusze gier i zabaw są zawsze nowe i oryginalne, a animatorzy wcielają się w magiczne postacie. Wszystkie atrakcje są zaprojektowane wyłącznie dla Magicznych Ogrodów, a magiczna atmosfera panuje podczas całej wycieczki!

Proponowane przez nas gry i zabawy pomagają zintegrować grupę i zacieśnić więzi przyjaźni. Zajęcia w Magicznych Ogrodach budują wzajemne zaufanie oraz uczą współpracy.

Wycieczki Szkolne Magiczne Ogrody
W sercu Lubelszczyzny

Magiczne Ogrody znajdują się w urokliwej lokalizacji. Nieopodal, w Janowcu, można podziwiać malowniczą zabudowę przypominającą miasteczka słonecznej Toskanii. Tuż obok położony jest Kazimierz Dolny, nazywany perłą polskiego renesansu. To tu powstaje serial „W rytmie serca”.

Wycieczki Szkolne Magiczne Ogrody
Edukacja przez zabawę

W tym wyjątkowym miejscu gry i zabawy rozwijają wyobraźnię i kreatywność dzieci. Nasze scenariusze zawierają treści podstawy programowej. Przygotowując program wycieczek, kierujemy się potrzebami Waszymi oraz Waszych uczniów.  Przewodnikami po baśniowych krainach będą dla Was magiczne istoty – animatorzy. Opowiedzą Wam niezwykłą historię Magicznych Ogrodów.

Wycieczki Szkolne Magiczne Ogrody
Roślinność i krajobraz

Baśniowa sceneria wspomaga samodzielne doświadczanie i odkrywanie świata. W naszych ogrodach znajdziecie niezliczone gatunki kwiatów, drzew i krzewów oraz liczne strumyki i jeziorka, których poznawanie angażuje zmysły dzieci.

W Magicznych Ogrodach zrealizują Państwo program nauczania!

Sensoryka

Zarówno place zabaw, jak i programy wycieczek są zaprojektowane tak, aby wspierać harmonijny rozwój naszych małych gości. Wykorzystujemy elementy terapii SI, aby wspierać usprawnianie sensoryki.

Bezpieczeństwo

Park jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Urządzenia na placach zabaw są atestowane i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.

Nielimitowana zabawa

W Magicznych Ogrodach znajdziecie urządzenia zaprojektowane z myślą o harmonijnym rozwoju człowieka i wykonane z najwyższą starannością przez polskich i niemieckich rzemieślników. Atrakcyjne place zabaw są wyposażone w solidne i trwałe elementy i zachęcają do kreatywnej zabawy. Wiele naszych urządzeń jest dedykowanych osobom z niepełnosprawnościami, co pozwala na beztroską i komfortową zabawę.

Odtwórz wideo
Magiczne Ogrody udogodnienia i bezpieczeńtwo

Gastronomia

Przykładamy wielką wagę do jakości serwowanych dań, abyście mogli zjeść u nas świeży i smaczny posiłek. Do Waszej dyspozycji jest pięć restauracji, w których serwowane są pożywne dania lubiane przez najmłodszych.

Parking

Bezpłatne, przestronne parkingi Magicznych Ogrodów mieszczą ponad tysiąc samochodów oraz autobusy szkolne. Znajdują się tuż obok parku oraz naprzeciwko głównej bramy.

Sklepy z pamiatkami

W Magicznych Ogrodach są dwa sklepy z tematycznymi pamiątkami w cenach już od złotówki, zaprojektowane wyłącznie dla naszego parku. Wśród nich znajdują się przybory szkolne.

Zaplecze sanitarne

Dysponujemy czterema przestronnymi, schludnymi toaletami o wysokim standardzie. W każdej znajduje się osobna kabina przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Magiczne Ogrody komfort i wygoda

Ścieżki spacerowe

Magiczne Ogrody możecie zwiedzać wygodnie i komfortowo m.in. dzięki szerokim ścieżkom spacerowym. Wszystkie mają równą nawierzchnię, po której łatwo się przemieszczać.

Kawiarnie

Dla nauczycieli i opiekunów mamy kawiarnie, które serwują smaczne napoje oraz desery. Jedna znajduje się naprzeciwko restauracji na terenie Dziedzińca,    a druga w Drzewach.

Gwarancja Pogody

Region Puław słynie z jednej z największych w Polsce liczby słonecznych dni. Jeśli zdarzy się Wam deszczowy dzień, przełożymy wycieczkę na dogodny dla Was termin.

Docenili nas

Na podstawie 12082 opinii
Anna Portka
Anna Portka
14/01/2023
Super miejsce dla dzieci. Atrakcje na cały dzień.
Zaneta Pluta
Zaneta Pluta
13/01/2023
Super miejsce dla dzieci , wiele atrakcji 🙂
Renata Wawiernia
Renata Wawiernia
13/01/2023
Trafiliśmy tu w deszczowy dzień, a i tak bawiliśmy się świetnie.
Krzysztof Kasperek
Krzysztof Kasperek
09/01/2023
Bardzo fajne miejsce dla dzieci małych i dużych. Ogromny obszar bo aż 18ha, świetna zabawa. Co prawda wejście kosztuje około 100 za osobę ale radość dziecka jest bezcenna i fajne widzieć szczęśliwe dziecko. Dla mnie 5
Anna Żytka
Anna Żytka
11/12/2022
Najlepsze miejsce na świecie! Mogłabym ocenić na milion gwiazdek
Rafał Gutowski
Rafał Gutowski
04/12/2022
Bardzo dobre miejsce na spędzenie czasu z dziećmi.
jegomość
jegomość
03/12/2022
Super miejsce!!!