DLA RODZICA

Wizyta z małym dzieckiem

mama z dzieckiem na karuzeli

Wizyta z małym dzieckiem

Świat baśni pełen jest szerokich ścieżek spacerowych, które umożliwiają swobodne poruszanie się z wózkiem. W przestronnych toaletach znajdują się wygodne przewijaki o wysokim standardzie higieny. W restauracjach jest możliwość skorzystania z czajnika, kuchenki mikrofalowej i podgrzewacza do butelek oraz specjalnych krzesełek do karmienia małych dzieci.

~ Wszystkie atrakcje w cenie biletu ~

Kupując bilet i przekraczając bramę Magicznych Ogrodów możecie swobodnie bawić się i korzystać ze wszystkich atrakcji w cenie biletu, bez obawy o ukryte koszty. Po przekroczeniu bramy Magicznych Ogrodów możecie swobodnie oddać się rodzinnej przygodzie!

Warto wiedzieć
rodzina przy stole - posiłek

Restauracje

Przykładamy olbrzymią wagę do jakości serwowanego jedzenia, dzięki czemu możecie zjeść u nas zdrowy i smaczny posiłek. Na terenie parku jest 5 restauracji oraz kawiarnie i lodziarnie, w których każdy znajdzie coś dla siebie: Restauracja na Dziedzińcu, Czerwona Karczma, Grill oraz Restauracja w Drzewach i Marchewkowa. Proponujemy potrawy mięsne, wegetariańskie, lekkie przekąski i dania na wagę.
sklep z upominkami

Sklepy z pamiątkami

W Magicznych Ogrodach znajdziecie dwa sklepy z tematycznymi pamiątkami w korzystnych cenach, zaprojektowane wyłącznie dla naszego parku. Możecie tu kupić maskotki, breloczki, magnesy, koszulki a także produkowaną w Polsce drewnianą broń i tarcze. Ponadto stroje i akcesoria dla Wróżek i Krasnoludów. Czekają także piórniki, długopisy, worki na strój, gry i puzzle.

płatność kartą

Zakup biletu przez Internet i płatności bezgotówkowe

Zakup biletu przez Internet
i płatności bezgotówkowe

Bilet kupiony przez Internet ważny jest do końca bieżącego sezonu i możecie go zrealizować dowolnego dnia, gdy jesteśmy otwarci, bez rezerwacji daty. Po zakupie biletu online pamiętajcie, by pobrać go na urządzenie mobilne, np. telefon, ze sprawnym wyświetlaczem. W Parku umożliwiamy płatności bezgotówkowe, np. przy użyciu karty płatniczej.
parking bezpłatny

Miejsca parkingowe

W Magicznych Ogrodach zawsze możecie być pewni, że bez problemu znajdziecie miejsce na jednym z parkingów, które mogą pomieścić setki samochodów i kilkanaście autobusów.
ogólnopolska karta dużej rodziny

Karta Dużej Rodziny

Z Kartą Dużej Rodziny za bilet do Magicznych Ogrodów zapłacisz w kasie o 10% mniej! Wystarczy, że podczas zakupu biletu wstępu pokażesz Kartę Dużej Rodziny oraz swój dowód tożsamości. Zniżka dotyczy wszystkich biletów i jest naliczana od łącznej sumy do zapłaty. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Szczegóły w kasach Parku.
rodzina nad strumykiem, siedzi na moście

Dzieci do 100 cm wchodzą za 15 zł

Magiczne Ogrody to miejsce sensorycznych doświadczeń i rozwoju zmysłów oraz wyobraźni dziecka. Stymulacja umysłu dziecka jest szczególnie ważna, gdy jest ono na początku swojego życia. Dlatego chcemy, by najmłodsi wchodzili do Magicznych Ogrodów za 15 złotych. Każde dziecko, pod opieką dorosłego, może bawić się w świecie baśni!

Wartości Magicznych Ogrodów

spotkanie dziewczynki z krasnoludem
Autorska baśń Magicznych Ogrodów to opowieść o świecie dobra i zła. Pozwala tłumaczyć dzieciom istotę wartości, z którymi spotykają się każdego dnia. Jest dla dzieci niezwykle atrakcyjnym sposobem na poznawanie świata i reguł, jakie w nim obowiązują. Forma baśni jest prosta i konkretna, podobnie jak język, którym została opisana. Dzięki temu bez problemu trafia do dziecięcej wyobraźni i ją rozwija. Mali goście utożsamiają się z bohaterami i próbują odróżnić dobro od zła. Spacerując po ogrodowych alejkach można spotkać baśniowe postaci.

Ogród

most w magicznych ogrodach
ścieżki do spacerowania
Magiczne Ogrody to nie tylko atrakcje, ale i olbrzymi, wielohektarowy ogród zaprojektowany z myślą o estetycznych i sensorycznych doświadczeniach. Powstał zgodnie z renesansowymi zasadami tworzenia ogrodów. Taka forma zawsze zawiera alegorię, którą odczytać mogą Ci, którzy znają legendy, mity czy odniesienia literackie.
impreza urodzinowa w magicznych ogrodach

Urodziny za 25 zł

Mamy prezent dla wszystkich jubilatów! Każda osoba świętująca swoje urodziny – także dorosła – może wejść do Magicznych Ogrodów za 25 zł! Promocja urodzinowa obejmuje w zasadzie 11 dni – 5 przed urodzinami, dzień urodzin i 5 dni po urodzinach. W ciągu tych dni będziecie mogli skorzystać z biletu urodzinowego za okazaniem ważnego dokumentu z datą urodzin.

bilety dla niepełnosprawnych

Osoby z niepełnosprawnością wchodzą za 25 zł

Magiczne Ogrody zostały zaprojektowane tak, by wspierać rozwój i integrację wszystkich zmysłów. Są w pełni przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Za symboliczne 25 zł osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mogą odkrywać piękno świata w bezpiecznej i ciekawej przestrzeni. Skorzystają z większości atrakcji, a część jest dedykowana im. Opiekunom także przysługują ceny zniżkowe.

mama z dziećmi bawi się na plaży

Ubrania na zmianę

Magiczne Ogrody są miejscem swobodnej zabawy i doświadczania. Przygotowując się na wyprawę do świata baśni, warto pamiętać o zabraniu dodatkowych ubrań na zmianę, w szczególności dla najmłodszych. W parku znajdują się także miejsca przygotowane specjalnie do zabaw wodnych, zatem przyda się ręcznik.
rodzina podczas pikniku w magicznych ogrodach

Grill i piknik

W świecie baśni, w Zagajniku, możecie skorzystać z jednego z czekających na Was grilli. Możecie usiąść zarówno przy specjalnie przygotowanych stolikach, jak również rozłożyć koc na trawie i wspólnie rozkoszować się rodzinnym piknikiem. Pamiętajcie tylko, by zabrać ze sobą trochę węgla, jedzenie i sztućce.
rabat dla ciebie -20%

Bilet Powrotny

Zachowaj swój bilet wstępu do nas – dzięki niemu kupisz Bilet Powrotny. Oszczędzasz 20% i korzystasz z oferty dostępnej jedynie w Magicznych Ogrodach! Pod koniec swojej wizyty pokaż wykorzystany bilet w kasie. Otrzymasz 20% zniżki na zakup identycznego biletu (lub biletu na mniejszą liczbę osób). Bilet Powrotny jest ważny już następnego dnia od daty zakupu. Dotyczy biletów zakupionych poza promocją online.
zgubiony misiu biuro rzeczy znalezionych

Biuro rzeczy znalezionych

Wasze zguby są katalogowane i przechowywane w bezpiecznym miejscu. Czekają, aż po nie wrócicie! Jeśli zapomnieliście czegoś z Magicznych Ogrodów, piszcie do nas na: kontakt@magiczneogrody.com. Być może Mordole przyniosły już Wasz skarb do naszego Biura Rzeczy Znalezionych i zastanawiają się, kiedy będą mogły go Wam oddać!

Skip to content