GALERIA

Magiczne Ogrody to...

pierwszy w Polsce park tematyczny zbudowany na bazie autorskiej baśni.

To miejsce dedykowane dzieciom, które zaczynają przygodę z nauką. Bezpieczne i oryginalne atrakcje Parku są adresowane do dzieci w wieku 3- 9 lat. Wspierają naukę kompetencji potrzebnych w przedszkolu, klasach 1- 3 oraz w dorosłym życiu.

Tu dzieci uczą się poprzez zabawę i kontakt z baśnią, zdobywając kompetencje z zakresu polonistyki, matematyki, przyrody i fizyki. Kształtują swoje poglądy, uczą się współpracy i tworzą zdrowe nawyki.

Magiczne Ogrody to park stworzony w oparciu o autorską baśń, “Baśnik”. To 18 – hektarowy ogród porośnięty setkami tysięcy roślin, podzielony na tematyczne krainy.

Twoim przewodnikiem będzie animator. Zapewni dzieciom gry i zabawy, a Tobie komfort zwiedzania.

Proponowane przez nas gry i zabawy pomagają zintegrować grupę i zacieśnić więzi przyjaźni. Zajęcia w Magicznych Ogrodach budują wzajemne zaufanie oraz uczą współpracy.

Twój komfort

Magiczne Ogrody Janowiec to jedyny w Polsce rodzinny park tematyczny, zbudowany na podstawie autorskiej baśni. Odwiedzających zachwyca połączenie pięknego ogrodu z baśniową opowieścią. Przenikanie tych elementów stanowi o unikalności tego miejsca. W parku można się bawić i uczyć. Nim przyjedziecie do świata baśni, zapoznajcie się z Baśnikiem, który pomoże odczytać opowieść zapisaną w Magicznych Ogrodach. Możecie go znaleźć na naszym facebooku i Youtube.
Czekają restauracje ze smaczną kuchnią, kawiarnie z dobrą kawą i lodami i czyste toalety z przewijakami dla najmłodszych gości. W Magicznych Ogrodach znajdziesz komfortowe ścieżki spacerowe.

Unikalne atrakcje

Wszystkie atrakcje to wyzwania budujące pewność siebie i poczucie wartości. Na młodych gości czekają podziemne tunele, karuzele napędzane siłą mięśni tatusiów czy Mosty w koronach Drzew. Całość to przygoda, kontakt z naturą i ciekawie – a przede wszystkim wspólnie spędzony czas. Zatem: rodzina, przygoda, przyroda!
Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów odkryjesz bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty. Każda z krain to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące rozwój i wyobraźnię Twojego dziecka. Ogród zmysłów Magiczne Ogrody to park sensoryczny. Wszystkie zmysły pracują tu bardzo intensywnie. Kolory roślin, szmer strumyków, piasek pod gołą stopą stymulują odpowiednimi doznaniami. Dominują tu naturalne materiały – kamień, piasek, drewno i woda.

Gwarancja pogody!
Bezpłatnie przełożymy Waszą wycieczkę w razie deszczu.

Skip to content