Zapraszamy w soboty, niedziele i święta od 10:00 do 19:00!

WYCIECZKI

Magiczne Ogrody to...

pierwszy w Polsce park tematyczny zbudowany na bazie autorskiej baśni. To miejsce dedykowane dzieciom, które zaczynają przygodę z nauką. Bezpieczne i oryginalne atrakcje Parku są adresowane do dzieci w wieku 3- 9 lat. Wspierają naukę kompetencji potrzebnych w przedszkolu, klasach 1- 3 oraz w dorosłym życiu. Tu dzieci uczą się poprzez zabawę i kontakt z baśnią, zdobywając kompetencje z zakresu polonistyki, matematyki, przyrody i fizyki. Kształtują swoje poglądy, uczą się współpracy i tworzą zdrowe nawyki.

Zadzwoń do Biura Obsługi Klienta, pod nr 509-768-030!

Nasi konsultanci udzielą szczegółowych informacji i prześlą ofertę dopasowaną do możliwości Twoich podopiecznych.

Oferta nie dotyczy Biur podróży.

dzieci przy drzewcach
rodzina na tratwach
widok na ścieżkę w magicznych ogrodach
+48 500-032-772
szkoly@magiczneogrody.com
przedszkola@magiczneogrody.com

W sercu Lubelszczyzny

Okolica Zamek w Janowcu

Magiczne Ogrody znajdują się w urokliwej i słonecznej lokalizacji. Nieopodal, w Janowcu, można podziwiać malowniczą zabudowę przypominającą miasteczka słonecznej Toskanii. Tuż obok położony jest Kazimierz Dolny, nazywany perłą polskiego renesansu.

Edukacja przez zabawę

spacer po mostach na placu zabaw

Nasze scenariusze zawierają treści podstawy programowej. Poza kształtowaniem zdolności poznawczych i estetycznych Magiczne Ogrody pomagają dzieciom zrozumieć świat wartości wyższych, takich jak zaufanie, szacunek, miłość, przyjaźń oraz odwaga i współpraca.

Roślinność i krajobraz

zamek wróżek

Baśniowa sceneria wspomaga samodzielne doświadczanie i odkrywanie świata. W naszych ogrodach znajdziecie niezliczone gatunki kwiatów, drzew i krzewów oraz liczne strumyki i jeziorka, których poznawanie angażuje zmysły dzieci.

Gwarancja pogody!
Bezpłatnie przełożymy Waszą wycieczkę w razie deszczu.

Wszystkie atrakcje w cenie biletu

Kupując bilet i przekraczając bramę Magicznych Ogrodów możecie swobodnie bawić się i korzystać ze wszystkich atrakcji w cenie biletu, bez obawy o ukryte koszty. Po przekroczeniu bramy Magicznych Ogrodów możecie swobodnie oddać się rodzinnej przygodzie!

Magiczne Ogrody komfort i wygoda

Opieka animatora

wróżki z zamku

Zarezerwuj wycieczkę z przewodnikiem! Nasi pracownicy są starannie przeszkoleni i wrażliwi na potrzeby dzieci. Zapewnią im ciekawy czas podczas zwiedzania.

Ścieżki spacerowe

zabawa przy strumyku w magicznych ogrodach

Magiczne Ogrody możecie zwiedzać wygodnie i komfortowo m.in. dzięki szerokim ścieżkom spacerowym. Wszystkie mają równą nawierzchnię, po której łatwo się przemieszczać.

Wygoda podczas posiłku

magiczne-ogrody-janowiec-wycieczka-gastronomia-768x512

Nasze restauracje są przestronne i przygotowane do przyjęcia dużych grup w komfortowych warunkach. Menu testowaliśmy z najmłodszymi Gośćmi!

Wejdź do świata baśni!

Magiczne Ogrody to park stworzony w oparciu o autorską baśń, “Baśnik”. To 18 – hektarowy ogród porośnięty setkami tysięcy roślin, podzielony na tematyczne krainy.

Twoim przewodnikiem będzie animator. Zapewni dzieciom gry i zabawy, a Tobie komfort zwiedzania.

Proponowane przez nas gry i zabawy pomagają zintegrować grupę i zacieśnić więzi przyjaźni. Zajęcia w Magicznych Ogrodach budują wzajemne zaufanie oraz uczą współpracy.

Gastronomia

Przykładamy wielką wagę do jakości serwowanych dań. Oferujemy zestawy obiadowe, drugie dania lub zupy do wyboru. W razie specjalnych potrzeb żywieniowych prosimy o zgłoszenie ich podczas zamawiania wycieczki – uwzględnimy je!

Sklepy z pamiątkami

W Magicznych Ogrodach są dwa sklepy z tematycznymi pamiątkami w atrakcyjnych cenach, zaprojektowane wyłącznie dla naszego parku. Wśród nich znajdują się przybory szkolne.

Zaplecze sanitarne

Dysponujemy czterema przestronnymi, schludnymi toaletami o wysokim standardzie. W każdej znajduje się osobna kabina przystosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Parking

Bezpłatne, przestronne parkingi Magicznych Ogrodów mieszczą ponad tysiąc samochodów oraz autobusy szkolne. Znajdują się tuż obok parku oraz naprzeciwko głównej bramy.

U podstaw Magicznych Ogrodów leży alegoryczna opowieść o dobru i złu. Historia dwóch magów pozwala tłumaczyć dzieciom istotę wartości, z którymi codziennie się spotykają.

Prowadzone przez nas zabawy edukacyjne wspomagają rozwój zmysłów i wyobraźni dzieci, realizując założenia podstawy programowej.

Zabawa w naszym Parku motywuje do ruchu i budzi zainteresowanie światem rzeczywistym oraz literaturą. Bliskość natury uwrażliwia na piękno oraz aspekty ekologii. Proponowane przez nas zabawy sprzyjają socjalizacji oraz nauce podejmowania samodzielnych decyzji. Historie baśniowych postaci ukazują budujące wzorce moralne, które odpowiadają na emocjonalne potrzeby dzieci.

Nasze scenariusze są zgodne z podstawą programową!

Nielimitowana zabawa

Możecie korzystać z uroków parku od momentu wejścia do niego aż do zamknięcia bez ograniczeń czasowych. Zwiedzanie parku i skorzystanie ze wszystkich atrakcji zajmuje co najmniej 4 godziny.

Bezpieczeństwo

Park jest przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Urządzenia na placach zabaw są atestowane i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa.

Sensoryka

Scenografia parku i oferowane atrakcje zapewniają odpowiednią liczbę bodźców. W Magicznych Ogrodach znajdują się strefy do zabawy oraz relaksu. Dzięki temu rozwój dzieci przebiega harmonijnie, podczas zabawy!
Skip to content