Wejdź do świata baśni!

Tu się zaczyna Twoja przygoda

Magiczne Ogrody Janowiec to jedyny w Polsce rodzinny park tematyczny, zbudowany na podstawie autorskiej baśni. Odwiedzających zachwyca połączenie pięknego ogrodu z baśniową opowieścią. Przenikanie tych elementów stanowi o unikalności tego miejsca. W parku można się bawić i uczyć.
Nim przyjedziecie do świata baśni, zapoznajcie się z Baśnikiem, który pomoże odczytać opowieść zapisaną w Magicznych Ogrodach. Możecie go znaleźć na naszym facebooku i Youtube. 

Twój komfort

Czekają restauracje ze smaczną kuchnią, kawiarnie z dobrą kawą i lodami i czyste toalety z przewijakami dla najmłodszych gości. W Magicznych Ogrodach znajdziesz komfortowe ścieżki spacerowe.

Unikalne atrakcje

Wszystkie atrakcje to wyzwania budujące pewność siebie i poczucie wartości. Na młodych gości czekają podziemne tunele, karuzele napędzane siłą mięśni tatusiów czy Mosty w koronach Drzew. Całość to przygoda, kontakt z naturą i ciekawie – a przede wszystkim wspólnie spędzony czas. Zatem: rodzina, przygoda, przyroda!

Sekretny Ogród

Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów odkryjesz bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty. Każda z krain to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące rozwój i wyobraźnię Twojego dziecka.

Ogród zmysłów

Magiczne Ogrody to park sensoryczny. Wszystkie zmysły pracują tu bardzo intensywnie. Kolory roślin, szmer strumyków, piasek pod gołą stopą stymulują odpowiednimi doznaniami. Dominują tu naturalne materiały – kamień, piasek, drewno i woda.

Magia w rozkwicie

Na 18 hektarach rośnie milion kwiatów, krzewów i drzew. Wśród nich wyjątkowe tulipany. Pierwszy z nich powstawał aż 25 lat i nosi nazwę “Magiczne Ogrody”. Tu także rośnie najczarniejszy tulipan na świecie “Fringed Black” i “Ice Cream” który wyglądem przypomina lody. Kwitną tu piwonie, róże, budleje, lawenda, fiołki czy czosnek ozdobny. Spacerując wśród tych pięknych kwiatów i czując ich zapach, można poznać tajemnicę tego miejsca, poczuć, że to baśń nas wciąga.

Krainy Rozwoju Rodziny

Goście spędzają w Magicznych Ogrodach wiele godzin. Tu każda chwila jest wyjątkowa, bo przeżycia są autentyczne. Rodziny znajdą u nas wiele miejsc do budowania głębokiej więzi dzięki wspólnej zabawie i rozmowie. Podczas rodzinnej aktywności na unikalnych atrakcjach wyzwalane są pozytywne emocje.

Miejsca relaksu

Nawet najlepsza zabawa domaga się czasem przerw. W Magicznych Ogrodach znajdziesz wszystko, co niezbędne, by spędzić czas komfortowo. Miejsca osłonięte od słońca i leżaki pozwolą Ci się zrelaksować.

Odwiedź nas!

Świat Magicznych Ogrodów czeka na Ciebie. Tu wszystkie atrakcje są w cenie biletu! I zawsze znajdziesz tu dla siebie coś ciekawego do odkrycia. Podziel się z nami swoimi zdjęciami i wspomnieniami. Podziel się swoimi wrażeniami opinie@magiczneogrody.com.

Nagrody w rankingach

Zalety Magicznych Ogrodów zostały docenione przez Polską Organizację Turystyczną, która przyznała nam Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego 2015 roku!

Uznanie internautów

Nie mniej cenne jest dla nas uznanie internautów, którzy wielokrotnie wskazali Magiczne Ogrody jako najlepszą atrakcję turystyczną w Polsce!

Obudź w sobie radość dziecka

W parku poznajemy prawdziwą baśń i jej bohaterów. Spacerując po Baśniowych Krainach rozbudzamy naszą wyobraźnię. Dom Czarodzieja, Ogród Wróżek, Kwiatowa Dolina czarują małych i dużych. Radość wzbudza Marchewkowe Pole, Smocze Gniazdo czy Krasnoludzki Gród. Na parkowych alejkach spotkamy baśniowe postaci. Skrzata Kronikarza, Wróżki Smużki i psotne Mordole można zobaczyć tylko tu.

Wszystkie atrakcje w cenie biletu:

Kup bilet

Ważny do końca sezonu 2023

Godziny otwarcia

Zapraszamy wiosną 2023

Dojazd / Wyznacz trasę

Darmowy parking