O parku

Sekretny Ogród

Magiczne Ogrody są pierwszym w Polsce rodzinnym ogrodem tematycznym, stworzonym w oparciu o oryginalną baśniową historię. Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów odkryjesz bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty. Każda z krain to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące rozwój i wyobraźnię Twojego dziecka. Wszystkie atrakcje to wyzwania budujące pewność siebie i poczucie wartości. Całość to przygoda, kontakt z naturą i ciekawie – a przede wszystkim wspólnie – spędzony czas.

Nawet najlepsza zabawa domaga się czasem przerw. W Magicznych Ogrodach znajdziesz wszystko, co niezbędne, by spędzić czas komfortowo: restauracje ze smaczną kuchnią, kawiarnie z dobrą kawą i lodami, czyste toalety z przewijakami dla najmłodszych gości, zaciszne miejsca odpoczynku. A jeśli zechcesz zatrzymać magię pobytu w Magicznych Ogrodach na dłużej – możesz wybrać dla siebie i rodziny pamiątki w jednym z baśniowych sklepów.

Atrakcje Magicznych Ogrodów zostały docenione przez Polską Organizację Turystyczną, która przyznała nam Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego 2015 roku! Nie mniej cenne jest dla nas uznanie internautów, którzy dwukrotnie wskazali Magiczne Ogrody jako najlepszą atrakcję turystyczną województwa lubelskiego!

Świat Magicznych Ogrodów czeka na Ciebie. I pamiętaj! Tu wszystkie atrakcje są w cenie biletu!
I zawsze znajdziesz tu dla siebie coś nowego.

Sprawdź co znajdziesz w Magicznych Ogrodach i zaplanuj swoją wycieczkę!

Wszystkie atrakcje w cenie biletu:

Ciuchcia

Zjeżdżalnie

Drzewa

Place zabaw

Huśtawki

Karuzele

Plaża

Tratwy

Tunele

Zamek wróżek

i wiele więcej ...


Zapewniamy

  • Bezpłatne parkingi
  • Dostosowanie do potrzeb
  • Atrakcje w cenie biletu
  • Toalety z przewijakami
  • Opieka medyczna
  • Sklep z pamiątkami

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

  • Sen zimowy...
zamknięte