II Jarmark Świąteczny na Zamku w Janowcu

Dołączcie do drugiego jarmarku świątecznego na Zamku w Janowcu 16 i 17.12! Przed Wami okazja do poznania wyjątkowego gościa, Mordola z Północy! Zostańcie świadkami tworzenia się nowej tradycji w zabytkowym miejscu. Zobaczcie, co będzie się działo!

II Jarmark Świąteczny na Zamku w Janowcu to okazja do odpoczynku, rodzinnych spotkań i cieszenia się wyjątkową atmosferą. Zobaczcie malowniczy Zamek skąpany w śnieżnej odsłonie! Przeżyjcie wzruszające rodzinne chwile.

To pierwsza możliwość, by poznać… Mordola z Północy! Nasze psotne Mordole zaprosiły swojego dalekiego krewnego. Mordol z Północy z radością przybył, by wspólnie spędzić ten wyjątkowy czas. Jak wygląda? Czy łobuzuje tak samo jak znane i lubiane Mordole z Magicznych Ogrodów? Przekonajcie się i spróbujcie przybić mu piątkę!

Poza fascynującym spotkaniem z Mordolem z Północy w otoczeniu ruin Zamku czekają m.in. uroczyste zapalenie świateł choinkowych, kolędowanie i pokazy fireshow w wykonaniu Krasnoludów. Wróżki zaprezentują swój taniec radości. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dołączcie do II Jarmarku Świątecznego na Zamku w Janowcu! Będzie się działo, a atmosfera tego jarmarku Was zachwyci!

W sobotę 16.12 zobaczycie nasze fireshow o 19:30!

W niedzielę 17.12 czeka Was taniec radości z naszymi bohaterami (14:30) i pokaz ogniowy na zakończenie Jarmarku (17:00).

Pamiętajcie, że przez dwa dni będziecie mogli spotkać nasze Mordole, w tym przybysza z Północy! Organizatorzy przygotowali dla Was wzruszające koncerty (kolędy i zimowe piosenki: ok. 18:00 w sobotę i przez niemal całą niedzielę). Na stoisku Magicznych Ogrodów będą czekać potrawy z grilla, herbata, kawa i napoje dla rodziców. W niedzielę będą otwarte stoiska z ozdobami i potrawami świątecznymi.

Skip to content