Otwieramy Magiczne Ogrody 27.04! Wejdź do świata baśni!

Korzyści z wycieczki do Magicznych Ogrodów

Czy znasz już zalety naszych wycieczek? Mamy nadzieję, że tak! Ale z chęcią przypomnimy o kilku z nich.

post dziewczynki wpis wartosci pewnosc siebie 2

Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce park tematyczny, który powstał w oparciu o oryginalną opowieść. „Baśnik Magicznych Ogrodów” opowiada o odwiecznej walce dobra ze złem. Dzięki naszej baśni dzieciom łatwiej zrozumieć emocje. Poznają wartości wyższe. Program wycieczki szkolnej i przedszkolnej do Magicznych Ogrodów pomaga uwrażliwić na piękno literatury oraz na losy bohaterów w różnych życiowych sytuacjach.

post wartosci dzieci przyjaznie 1

Nasze scenariusze są zgodne z podstawą programową. Odpowiadają na aktualne potrzeby nauczycieli, wychowawców oraz dzieci. Mamy 10- letnie doświadczenie w przygotowaniu ciekawych i pouczających scenariuszy wycieczek. Przekonaj się, jak zaskoczymy Ciebie i Twoją grupę w tym roku! Nowe scenariusze gier i zabaw czekają. Zarezerwuj najdogodniejszy termin dla swoich podopiecznych jak najszybciej.

Dajemy Ci gwarancję pogody! Dlaczego? Magiczne Ogrody znajdują się w jednym z najbardziej nasłonecznionych regionów w Polsce. Dzięki temu nasz ogród jest malowniczy i wypełniony barwnymi kwiatami… Zazwyczaj pogoda u nas jest lepsza niż w innych regionach kraju. Dla Twojego komfortu w razie ewentualnego deszczu bezpłatnie przełożymy Wasz termin wycieczki.

post wartosci dziewczynka robanek poszanowanie odmiennosci 3

Zapraszamy do Magicznych Ogrodów! Więcej informacji znajdziecie na podstronie https://magiczneogrody.pl/wycieczki/

Skip to content