Magiczne Ogrody – Lider wśród Parków Rozrywki według Internautów

Rodzinny park tematyczny Magiczne Ogrody niezmiennie cieszy się ogromnym uznaniem wśród Internautów, zdobywając status TOP-owego parku rozrywki w Polsce. Wasze zaufanie ogromnie nas cieszy! Jako tematyczny rodzinny park rozrywki czujemy, że mamy do udowodnienia więcej i więcej każdego roku… W końcu Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce obiekt tego typu. Tworzony z wielką pasją i nadzieją, że przyniesie Wam radość!

Wierzymy, że dzięki licznym certyfikatom, takim jak TUV, POT (Polska Organizacja Turystyczna) oraz Marka Lubelskie, Magiczne Ogrody potwierdzają swoją jakość i bezpieczeństwo, a także swoje znaczenie na mapie atrakcji turystycznych. Ale to bynajmniej nie koniec naszego rozwoju!

Wspomniane przez nas opinie gości to niezwykle cenne, wiarygodne przeżycia. Informacje z pierwszej ręki na temat wrażeń z wizyty u nas, okazja do natychmiastowych udoskonaleń, wprowadzania udogodnień… Czerwiec 2024 dał nam dodatkowy powód do wzruszeń – kolejne zwycięstwo w rankingu, w którym głosy mogli oddawać fani rodzinnych podróży. Tym samym nasze piąte zwycięstwo w cyklicznie organizowanym plebiscycie! Zastanawiacie się w jakim?

wpis mordole top atrakcje 2024

Magiczne Ogrody mogą się poszczycić wieloma sympatykami, którzy regularnie wspierają nasz park, pomagając mu zdobywać czołowe miejsca w różnych plebiscytach. W czerwcu 2024 roku Magiczne Ogrody po raz PIĄTY zdobyły pierwsze miejsce w rankingu na TopAtrakcje, organizowanym przez portal podróżniczy PolskieSzlaki.pl. Warto podkreślić, że konkurs ten odbył się już po raz trzynasty, co oznacza, że janowiecki park tematyczny triumfował w niemal połowie edycji (2016, 2017, 2020, 2022 oraz 2024 rok)! W pozostałych zajmował wysokie lokaty – dzięki lojalności i głosom naszych licznych Przyjaciół – także w kategoriach wykraczających poza parki rozrywki. Ponieważ z założenia pragniemy tworzyć dla Was bajeczne miejsce!

W tym roku skala Waszego wsparcia przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Otrzymaliśmy od Was… 26.450 głosów! Zgadza się, ponad dwadzieścia sześć tysięcy głosów! Jesteśmy zaszczyceni i wdzięczni – zrobiliście nam nie lada prezent na dziesięciolecie Magicznych Ogrodów!

Ogromna sympatia i zaufanie gości są dowodem na to, że Magiczne Ogrody zasługują na miano lidera wśród parków rozrywki. To dla nas nie tylko powód do dumy, ale również dodatkowa motywacja do ciągłego rozwoju. Park rozrywki Magiczne Ogrody nieustannie się rozwija, a głosy Internautów są najlepszym sygnałem, że obrana przez nas droga jest właściwa. Każdy głos, wpis, komentarz, daje nam znać, co się Wam podoba w naszym świecie baśni. I których atrakcji potrzebujecie więcej!

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym gościom za wsparcie i zaufanie. To dzięki Wam Magiczne Ogrody mogą się rozwijać i dostarczać niezapomnianych wrażeń każdej odwiedzającej nas rodzinie.

Skip to content