Otwieramy Magiczne Ogrody 27.04! Wejdź do świata baśni!

Poznaj Drzewa inne niż wszystkie!

Czy znasz już nasze Drzewa? Jeśli nie, ten sezon to idealny moment, żeby to zmienić! Drzewa to unikalna atrakcja dostępna jedynie w Magicznych Ogrodach. Poznaj obiekt, który pozwala na zabawę „w równoległych światach”- na wielu płaszczyznach i wysokościach!

Odkryj urok urozmaiconej przestrzeni, jaką zapewniają Drzewa. To pierwsza w Europie atrakcja ze ścieżkami tematycznymi na dachu, w całości zaprojektowana i wykonana przez polskich konstruktorów oraz niemieckich partnerów. Ta wielofunkcyjna atrakcja łączy elementy znajdujące się na szczycie budynku z rozbudowaną sferą naziemną i fascynującymi podziemnymi tunelami…

Odkryj Drzewa - unikalną atrakcję Magicznych Ogrodów

W koronach Drzew znajdziesz Mosty linowe i dwie wieże widokowe z tarasami. Wyrusz w bezpieczną i pełną niespodzianek podróż jednym z mostów linowych z przeszkodami! Dwupoziomowe mosty zapewniają aż 400 metrów ekscytujących ścieżek tematycznych.  Pomiędzy nimi znajduje się „wisząca” zjeżdżalnia ułatwiająca przechodzenie z jednego poziomu na drugi. Możliwości pokonywania przeszkód na Mostach w koronach Drzew są niezliczone! Atrakcja jest dostępna dla dzieci od 4 r. ż. pod opieką rodziców (lub samodzielnie od 8 r. ż. do 130 lat)! Najwyższy punkt widokowy znajduje się na wysokości 20 metrów. Rozciąga się z niego panorama na cały park.

W Drzewach pod zadaszeniem znajduje się 400 miejsc siedzących, skrytych przed deszczem i upałem. Mieści się tu Restauracja w Drzewach, która serwuje różnorodne dania na wagę, w tym sałatki. Kawiarnia oferuje kawę i desery. Znajdziesz tu także lodziarnię oraz gustownie urządzony sklep z tematycznymi pamiątkami i schludną toaletę. Ale to nie wszystko…

Zwiedzaj Mosty w koronach Drzew

Pamiętaj o fascynującym świecie kryjącym się poniżej! W korzeniach Drzew znajdują się tajemnicze tunele, które mają kilka wejść. Sprawdź, dokąd Cię zaprowadzą! Odwiedź Drzewa w Magicznych Ogrodach i obudź w sobie radość dziecka!         

Skip to content