Otwieramy Magiczne Ogrody 27.04! Wejdź do świata baśni!

Tematyczne scenariusze przygód w Magicznych Ogrodach czekają na młodych odkrywców!

magiczne ogrody wrozki smuzki 2

Magiczne Ogrody, pierwszy w Polsce park tematyczny zbudowany na bazie autorskiej baśni, to miejsce dedykowane dzieciom rozpoczynającym przygodę z nauką. Oferują bezpieczne i oryginalne atrakcje dla dzieci w wieku 3-9 lat, wspierając rozwój kompetencji potrzebnych w przedszkolu, klasach 1-3 oraz w dorosłym życiu. Nasze scenariusze wycieczek są zgodne z podstawą programową i związane z baśniowym światem. Oznacza to, że zawsze możecie się u nas spodziewać ciekawych i oryginalnych tematycznych scenariuszy…

W Magicznych Ogrodach dzieci nabywają cenną wiedzę poprzez doświadczanie i kontakt z baśnią. Zdobywają wiedzę z zakresu polonistyki, matematyki, przyrody i fizyki. Nasze edukacyjne scenariusze zgodne z podstawą programową są realizowane przez animatorów. Dzięki temu nie tylko uczą i bawią, ale także tworzą pozytywne skojarzenia związane z nauką. Pomagają dzieciom kształtować poglądy, wspierają współpracę i pomagają tworzyć zdrowe nawyki.

Park rozrywki Magiczne Ogrody motywuje do ruchu i budzi zainteresowanie światem rzeczywistym oraz literaturą, integrując treści podstawy programowej z nauką o wartościach wyższych, takich jak zaufanie, szacunek, miłość, przyjaźń oraz odwaga i współpraca. Każde nowe scenariusze zajęć w Magicznych Ogrodach zawsze uwzględniają to, co ważne dla harmonijnego i pełnego rozwoju dziecka.

magiczne ogrody bulwiaki w kwiatowej dolinie 2

Wybierz się do nas ze swoją klasą i poznaj zalety naszych scenariuszy wycieczek! Czekamy pod adresem Trzcianki 92. Napisz lub zadzwoń do nas – wspólnie dobierzemy odpowiedni termin (szkoly@magiczneogrody.com lub przedszkola@magiczneogrody.com, 500-032-772).

Skip to content