Wejdź do świata baśni!

Żyj chwilą magii 8 i 9 października

„W życiu piękne są tylko chwile…” Zwłaszcza te rodzinne! Czas spędzony z bliskimi w bajecznym ogrodzie, w otoczeniu baśniowych stworzeń… Brzmi dobrze? Świetna zabawa to Twoja bajka? Wejdź do świata baśni w ostatni weekend sezonu 2022!

W Magicznych Ogrodach czekają fantastyczne zabawy i atrakcje dla całej rodziny! Pobaw się z psotnymi Mordolami i weź udział w prawdziwym dyniobraniu! Czeka Cię wiele prób sprawnościowych, aby zdobyć dynię dla drużyny! O wygranej mogą zadecydować sekundy, więc liczą się nie tylko spryt i kondycja, ale też umiejętność równoczesnego śmiechu i biegania!  

Krasnoludzcy bębniarze uprzyjemnią Ci ten piękny rodzinny czas grą. Wsłuchaj się w rytm i płyń z nim na fali wspaniałego nastroju! Żeby w magii było jeszcze więcej magii, wystąpi dla Was także Czarodziej Fidera z interesującymi sztuczkami.

Żyj chwilą magii w Magicznych Ogrodach!

Wróżki Smużki w Zamku Wróżek uczą malować świat kolorami tęczy i tańczyć beztrosko wśród kwiatów.

W Krasnoludzkim Grodzie trwają przygotowania do turniejów i do gry na bębnach zrobionych ze smoczych kciuków.

Mordole są zawsze gotowe do nauki zumby i szalonej zabawy z dziećmi. Często psocą i zachęcają do włączenia się do wspólnych żartów.

Magiczne Ogrody w lipcu i sierpniu zapraszają cały tydzień. Każdego dnia, w każdej krainie można spotkać nasze baśniowe postaci i animatorów, którzy zapraszają małych gości do wspólnej zabawy. Dodatkowe wydarzenia czekają na gości w każdą sobotę i niedziele. Gościmy wtedy specjalnych gości – m.in. Krasnoluda Wyrwipałkę lub Cyrk Pana Pedro. Jeśli lubisz ciszę i spokój zapraszamy Cię od poniedziałku do piątku, w czasie weekendu zawsze możesz spodziewać się dużej liczby gości.

Wszystkie atrakcje w cenie biletu:

Kup bilet

Ważny do końca sezonu 2023

Godziny otwarcia

Zapraszamy wiosną 2023

Dojazd / Wyznacz trasę

Darmowy parking