Wejdź do świata baśni!

Urodziny Krasnoluda Rafcia 1-2 października

W pierwsze dwa dni października w janowieckim parku swoje wystrzałowe urodziny obchodzić będzie Krasnolud Rafcio. Wspomagać go będą: Krasnolud Wyrwipałka, grający bębniarze i tańczące Mordole. Goście wezmą udział w Paradzie Radości oraz w radosnych i energetycznych zabawach na Dziedzińcu i Wydarzeniowisku. Dołączcie z nami! Podzielimy się mnóstwem dobrej energii i pomysłami na aktywny rodzinny wypoczynek 🥰

Wróżki Smużki w Zamku Wróżek uczą malować świat kolorami tęczy i tańczyć beztrosko wśród kwiatów.

W Krasnoludzkim Grodzie trwają przygotowania do turniejów i do gry na bębnach zrobionych ze smoczych kciuków.

Mordole są zawsze gotowe do nauki zumby i szalonej zabawy z dziećmi. Często psocą i zachęcają do włączenia się do wspólnych żartów.

Magiczne Ogrody w lipcu i sierpniu zapraszają cały tydzień. Każdego dnia, w każdej krainie można spotkać nasze baśniowe postaci i animatorów, którzy zapraszają małych gości do wspólnej zabawy. Dodatkowe wydarzenia czekają na gości w każdą sobotę i niedziele. Gościmy wtedy specjalnych gości – m.in. Krasnoluda Wyrwipałkę lub Cyrk Pana Pedro. Jeśli lubisz ciszę i spokój zapraszamy Cię od poniedziałku do piątku, w czasie weekendu zawsze możesz spodziewać się dużej liczby gości.

Wszystkie atrakcje w cenie biletu:

Kup bilet

Ważny do końca sezonu 2023

Godziny otwarcia

soboty i niedziele 10:00 – 19:00

Dojazd / Wyznacz trasę

Darmowy parking